Novinky na webu

Vydal Administrátor 16. 02. 2007, téma Ostatní, přečteno 1614x

Stránky Rozseče prodělaly v poslední době několik vylepšení. Mezi již zveřejněné patří nová úřední deska, vylepšená sekce Služby, upravené Akce v obci, nová služba Obec odpovídá a odesílání e-mailů přímo ze stránek. Nejnovější vylepšení je nový typ ankety, v které můžou hlasovat pouze obyvatelé Rozseče. Je to z toho důvodu, že otázka se týká přímo obce a jejich občanů,proto je nežádoucí, aby hlasoval kdokoliv cizí. Jak je možné hlasovat v této anketě a další chystané vylepšení webu, mezi které patří např. chat, se dozvíte v další části tohoto článku. Zejména bych poprosil podnikatele a vlastníky firem v Rozseči, aby pokračovaly ve čtení.

Jediný možný způsob jak zjistit, že čtenář stránek je občan Rozseče, je registrace čtenáře. V této registraci uvede čtenář základní údaje jako jsou uživatelské jméno, heslo, e-mail a zda je občan Rozseče. Je-li tedy čtenář zaregistrovaný a je občan Rozseče může po přihlášení hlasovat v této anketě.
Momentálně probíhá na stránkách anketa o větrných elektrárnách v Rozseči, kde můžou hlasovat pouze občané. Jelikož je toto téma velice důležité, chtěl bych tímto občany Rozseče vyzvat, aby neváhaly, zaregistrovaly se a vyjádřily svůj názor na VE. Můžeme to nazvat "neoficiální referendum o větrných elektrárnách". Proto neváhejte a  zaregistrujte se!
 

Chystané vylepšení

Dalším důvodem proč se zaregistrovat je Rozsečský chat. Tato služba je už nyní funkční, ale je opět určena pouze pro zaregistrované čtenáře. Služba byla vytvořena na návrh jednoho spoluobčana, proto věřím že se chat do budoucna uchytí. V chatu budou ještě provedený nějaké kosmetické úpravy. Odkaz na chat naleznou zaregistrovaní čtenáři v menu, které se nachází v bloku "Čtenář".

Další chystané vylepšení se týká inzerce. Zde budou provedeny velké úpravy hlavně co se týče funkčnosti.
Dále připravuji on-line teploměr. Doufám, že si mi tento nápad podaří dotáhnout až dokonce.

Dále je připravována nová sekce Firmy v obci. Zde budou uvedeny veškeré firmy a podnikatelé v Rozseči. Největší problém u této rubriky bude zřejmě získat informace o veškerých firmách a podnikatelých. Proto bych chtěl již nyní poprosit podnikatele a firmy sídlící v Rozseči, aby mi poslaly informace o své činnosti, kontakt (adresa, e-mail, telefon, fax, www), veškeré údaje o firmě (IČO,DIČ). Dále můžete poslat fotky Vaší firmy případně logo firmy. Vaše informace posílejte na: admin zavinac rozsec tecka cz

Případné Vaše dotazy či nápady můžete vložit do komentářů pod článkem.

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...