Novoroční přání 2007

Vydal Miroslav Šikula 01. 01. 2007, téma Ostatní, přečteno 1519x

Vážení spoluobčané, přeji Vám krásný novoroční den. Ještě v nás doznívá atmosféra vánočních svátků, kdy měla většina z nás příležitost v kruhu svých nejbližších alespoň na chvíli zastavit kolotoč všedních dní, naplněných prací, povinnostmi a starostmi a snad i zhodnotit uplynulý rok a už stojíme na prahu roku nového s letopočtem 2007.
Rok 2006 byl pro města a obce České republiky důležitý zejména jako rok volební. Dovolte mi, abych vyjádřil, že si velice vážím důvěry, které se mi zvolením starostou obce Rozseč dostalo. Jménem celého zastupitelstva děkuji za Vaši důvěru. Všichni si uvědomujeme zodpovědnost, která je s prací ve vedení obce spojena.
        O dění v obci v loňském roce jsme Vás informovali v Rozsečském zpravodaji. Letos bude tento zpravodaj vycházet čtvrtletně a pro větší informovanost občanů bude od února zřízena internetová knihovna.
        I nadále se v naší obci daří nová výstavba a je naší povinností dělat vše pro to, aby se i v budoucích letech nadále rozšiřovala.
        Věřím, že i v dalších letech bude pokračovat dobrá spolupráce mezi občany a obecním zastupitelstvem a budeme vděčni za veškeré Vaše podněty, které budou mít příznivý vliv na rozvoj naší obce.
        Vážení spoluobčané, jménem obecního zastupitelstva v Rozseči i jménem svým Vám přeji v novém roce hodně zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů a aby se Vám splnila všechna přání.
Miroslav Šikula
starosta obce

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...