Novoroční přání 2008

Vydal Miroslav Šikula 01. 01. 2008, téma Ostatní, přečteno 1635x

    Vážení spoluobčané, přeji Vám krásný novoroční den. Dovolte mi, abych jménem obecního zastupitelstva a jménem svým Vám popřál vše nejlepší v novém roce.     O dění v obci Vás informujeme v Rozsečském zpravodaji a jsem rád, že tato forma informací se ujala.
    Po klidném prožití vánočních svátků mohla většina z nás alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů a v kruhu svých nejbližších prožít konec roku 2007.
    Přál bych si, abychom navázali na tradice z loňského roku, kdy jsme schopni i v mrazivém počasí se sejít na rozsečském náměstí – na Kopečku. Rozsvícení vánočního stromu je toho krásným důkazem. Vzhledem k počtu lidí, kteří se zde sešli, se domnívám, že každá rozsečská rodina zde měla několik zástupců.
    A tak tomu bylo i při oslavách nového roku. Věřím, že toto příjemné novoroční setkání se ujme i v dalších letech.
    Doufám, že i nadále bude pokračovat dobrá spolupráce mezi občany a obecním zastupitelstvem. Děkujeme za všechny Vaše podněty, které mají příznivý vliv na rozvoj naší obce.
   
    Vážení spoluobčané, jménem obecního zastupitelstva v Rozseči i jménem svým Vám přeji šťastný nový rok plný pohody, zdraví, lásky a spokojenosti.

Miroslav Šikula
starosta obce

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...