Novoroční přání 2012

Vydal Miroslav Šikula 02. 01. 2012, téma Informace občanům, přečteno 1112x

Vážení a milí spoluobčané.
Považuji za velkou čest, že Vám mohu popřát na prahu nového roku všecho nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti.

Není důvodem novoročního pozdravu vyjmenovat všechny akce, které se v naší obci uskutečnily, nicméně se domnívám, že naše obec se ubírá správným směrem. Bohužel nás všechny trápí nepříjemné zprávy, kterými nás neustále zaplavují veškeré média. Krize v naší zemi určitě v nějaké míře proběhne, ale musíme věřit, že její důsledky nebudou tak závažné.

Pro každou obec je velmi důležitá vzájemná spolupráce všech občanů s obcí, a tím se nedostávat do problémů, které mohou poškodit jak obec, tak i občany. V naší obci naštěstí tato spolupráce je bez problémů. Samozřejmě veškeré Vaše podněty a připomínky jsou pro nás všechny přínosem.

Konec loňského byl velice příjemným, že jsme se opět sešli u vánočního stromu, potkali jsme se i na silvestra na kopečku. Toto všechno je pěkným zjištěním, že jsme schopni se všichni scházet v přátelství a pohodě.

Konec každého uplynulého roku je i malou zastávkou v životě každého z nás. Je časem menšího i většího bilancování a i časem stanovení určitých předsevzetí do dalšího období. Na konci by však mělo znít, udělal jsem pro to všechno.

Vážení spoluobčané, jménem obecního zastupitelstva i jménem svým Vám všem přeji krásný vstup do nového roku, který bude plný radosti, štěstí zdraví, lásky a spokojenosti v životě.

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...