Novoroční přání starosty obce pro rok 2006

Vydal Miroslav Šikula 01. 01. 2006, téma Ostatní, přečteno 3151x

Vážení spoluobčané, přeji Vám krásný novoroční den. Starý rok skončil a my stojíme na počátku roku nového. Každý z nás si uvědomuje, co se mu v minulém roce podařilo a splnilo a zároveň si vytyčil úkoly a přání na rok nový.
Chtěl bych, aby se Vám toto všechno vyplnilo a prožili jste celý rok ve zdraví a pohodě.v Můžeme se ohlédnout za rokem minulým a přemýšlet o tom co se v naší obci změnilo, co se podařilo a co nás čeká v letošním roce.
Všichni máme radost, že se v naší obci daří nová výstavba a povinností obce je dělat vše pro to, aby se i v budoucích letech nadále rozšiřovala.
Loňský rok byl pro nás pro všechny velkým svátkem, a to z důvodu slavnostního žehnání obecních symbolů. Velkou účastí Vás občanů na této slavnostní události, byl potvrzen význam, který sebou tyto symboly nesou.
Doufám, že i v roce 2006 bude pokračovat dobrá spolupráce mezi občany a obecním zastupitelstvem. Budeme si vážit všech Vašich podnětů a připomínek, které budou mít nemalý vliv na co nejlepší chod naší obce.
Letošní rok je významný v tom, že se budou konat troje volby. Jedná se o volby do poslanecké sněmovny a části senátu parlamentu České republiky a o volby komunální.
Každý občan má tedy v tomto roce možnost podílet se na rozhodnutí, jakým směrem se bude ubírat politika našeho státu a zároveň rozhodneme o novém složení Obecního zastupitelstva.
Vážení spoluobčané, jménem obecního zastupitelstva v Rozseči i jménem svým Vám v novém roce přeji hodně zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů a aby se splnila všechna vaše přání.


Miroslav Šikula
starosta obce

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...