Spuštění zkušební verze nového webu

Vydal Administrátor 07. 07. 2006, téma Ostatní, přečteno 1915x

Dnes 7.7.2006 byla spuštěna zkušební verze nových obecních stránek. Připomínám, že jde zatím pouze o zkušební verzi, takže pokud nebude něco fungovat tak mně okamžitě kontaktujte. Stránky jsou umístěny na neplacené doméně, proto omluvte tu reklamu na hoře. Doufám, že velmi brzy přesunu stránky na placenou doménu.
Co můžete od nových stránek čekat??? ....... Takže v první řadě to bude více informací a fotek, jelikož to pro mně bude o něco snazší, můžu sem dávat nové informace a fotografie častěji než dříve.

A jelikož jsou tyto stránky založeny na redakčním systému (konkrétně phpRS) nemusím nové informace vkládat jenom já, ale i někdo jiný.... To znamená, že do budoucna nebudu na tyto stránky sám, což bude obrovským přínosem pro nás všechny.....

Novinkou je také seznam akcí a diskusní fórum. Nyní se dostávám k další věci. Jelikož diskusní téma budou moci plně využívat pouze registrovaní čtenáři. Mezi další výhody registrovaného čtenáře patří odebírání novinek. Více se dozvíte v pravém horním rohu pod tlačítkem Odeslat (myslím Info).

Mezi novinky také patří komentáře článků a fotografií. Fotky také můžete kromě okomentování i zhodnotit.

Toď asi vše, nic víc mně momentálně nenapadá. Takže doufám, že se vám nové stránky budou líbit....

S pozdravem všem Rozsečákům Josef Háb

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...