Umístění obecního webu v krajském kole soutěže Zlatý erb 2008

Vydal Administrátor 15. 03. 2008, téma Zajímavosti, přečteno 2230x

Webové stránky naší obce byly letos poprvé přihlášeny do soutěže Zlatý erb. Do krajského kola Jihomoravského kraje se přihlásilo celkem 25 obecních webů.V pátek 14. 3. 2008 byly vyhlášeny výsledky krajského kola Jihomoravského kraje za přítomnosti 1. náměstka hejtmana kraje Ing. Milana Venclíka. Na jakém místě se umístili naše stránky se dozvíte v tomto článku.

Weby byly hodnoceny odbornou porotou, podle šesti kritérií: Povinné informace (zkrácený test), Úřední deska, Doporučené a doplňkové informace, Ovládání webu, navigace a přehlednost stránky, Výtvarné zpracování, Bezbariérová přístupnost (zkrácený test). Více informací o soutěži naleznete na internetové stránce zlatyerb.obce.cz

Webové stránky naší obce se umístili na vynikajícím 4. místě! Od třetího místa je dělilo pouze 0,10 bodů! Stránky rozhodně neudělaly ostudu a nebýt slabšího hodnocení za ovládání webu a výtvarné zpracování mohly dokonce atakovat první příčku a postup do celostátního kola. Celkové výsledky s bodovým ohodnocením.

Co není letos, může být za rok. Do dalšího ročníku soutěže Zlatý erb dostanou stránky nové grafické zpracování a s tím i vylepšené ovládání webu, ale nejenom to.

Obsah i podobu stránek může spoluvytvářet každý občan Rozseče. Např. psaním článků o aktuálním dění v obci, přidávání fotografií z obecních akcí apod. Stačí mít pouze přístup na internet, být informován o dění v obci a kontaktovat tvůrce stránek na mail admin zavinac rozsec tecka cz

Na uvedený mail můžete zasílat i jakékoliv nápady na zlepšení stránek obce nebo je můžete předat na OÚ.

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...