Zájmové aktivity

Vydal Administrátor 29. 12. 2006, téma Sport, přečteno 11670x

Kreativní kroužek

Od září 2006 se v prostorách ZŠ Rozseč konají každý týden schůzky dětí, které se učí tvořivým činnostem jako vystřihovat, lepit a modelovat. Kroužek je určen pro děti od 1. do 5. třídy. Vedení zajišťuje Vladimíra Kotoučková.

Stolní tenis

Od října 2006 se každé úterý od 17.30 do 19.00 hodin v prostorách kulturního domu
pod vedením Věry Prosové setkávají děti a mládež z Rozseče a věnují se stolnímu tenisu. Mnozí z nich udělali za poslední dva roky, kdy stolní tenis v kulturním domě hrají, velký pokrok a získali pozitivní vztah k tomuto velmi zajímavému sportu. Každý, kdo má zájem si zahrát, je srdečně zván. Vítáni jsou také rodiče, kteří by si chtěli zahrát stolní tenis se svými dětmi.

Cvičení pro ženy

Na nedostatek sportovních aktivit si nemohou stěžovat ani rozsečské ženy.
Od září 2006 je v kulturním domě znovu zahájeno pravidelné cvičení pro ženy pod vedením paní Jany Fabiánkové z Jobovy Lhoty vždy v pondělí a ve čtvrtek od 18.30 do 19.30 hodin. Cvičení za doprovodu reprodukované hudby je vedeno s citem a velmi fundovaně. Další účastnice jsou srdečně zvány. Milé ženy, možná máte pocit, že se doma stejně naběháte dost, ale toto cvičení Vás posílí na těle i na duši a přinese Vám odreagování od všedních starostí. Pokud se rozhodnete cvičit, nezapomeňte si s sebou přinést karimatku.

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...