Zápach v centru obce

Vydal Administrátor 09. 09. 2008, téma Ostatní, přečteno 1879x

V naší obcí se velmi často line nepříjemný zápach, který vzniká při spalování odpadků a obalových materiálů v prostoru za obchodem. Proč se tyto odpadky nevyváží na skládku? A proč dochází k poškozování ovzduší a občané jsou nuceni proti své vůli dýchat vznikající škodlivé exhalace?

Autor: Nespokojení občané
Vyjádření obce:
Tohoto problému jsme si vědomi a budeme se snažit, aby spalování odpadků v prostoru za obchodem bylo minimalizováno, nebo raději přímo zrušeno. Zároveň bych rád podotknul, že tento problém není jen v prostoru za obchodem, ale v celé naší obci. Proto doporučuji  "nespokojeným občanům", aby se prošli po naší obci, kde zjistí že tento problém se opravdu týká celé obce.
V každé případě se domnívám, že není přímo statečné se schovávat za jméno "nespokojení občané" a každý člověk, který si stojí za svým názorem by se měl k němu přihlásit vlastním jménem.

Miroslav Šikula, starosta obce


Jaký je Váš názor na toto téma? Vyjádřit se můžete v komentářích.

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...