Kniha návštěv

Návštěvní kniha webu obce Rozseč nad Kunštátem slouží k vyjádření názorů, postřehů, dojmů a myšlenek týkajících se obce Rozseč nad Kunštátem a webových stránek.
Pakliže máte dotaz na vedení obce využijte sekci Dotazy na obec.

Vaše příspěvky:

Jsem soukromý investor a ochotný nabízet osobní / podnikatelské úvěry jednotlivcům a organizacím s flexibilními úrokovými sazbami. Změňte své plány do reality. Nabízíme půjčky novým i stávajícím zákazníkům i se špatným úvěrovým skóre, takže pokud chcete vyrazit do nového auta, vylepšit svůj domov, nastartovat svůj sen nebo obnovit své finance, mohu vám pomoci.
Email: judith2loans@gmail.com


https://www.facebook.com/rozsecnadkunstatem/photos_stream?tab=photos
Pray for Parys, pray for France,pray for us!


Kdo by měl ještě zájem. Video z Traktoriády 2014 mám už hotové. Video z traktoriády trvá : 2 hodiny a 38 minut. Je možno ho mít na disku buď: 1. klasický disk DVD - video je převedeno z disku Blu-ray. zvuk: Dolby Digital 5,1,rozměr obrazu 16:9. přehraje každý DVD přehrávač a DVD mechanika v pc. 2. disk Blu-ray - kvalita FULL HD 1920x1080 (supr ostrost obrazu) zvuk: Dolby Digital 5,1,rozměr obrazu 16:9, velikost 18,1GB !! přehraje Blu-ray přehrávač,nebo Blu-ray mechanika v pc !! doporučuji tento disk ,dnes už má doma skoro každý televize LCD nebo LED v HD ready nebo ve FULL HD rozlišení a na tyto obrazovky je disk Blu-ray ideální. !Oba disky mají na horní straně disku inkoustový potisk (obrázek s popiskem)!Disk bude v papírové obálce na disky. Cena: disk DVD =70kč , disk Blu-ray=110kč. kontakt - email: Ivin.a1.S@seznam.cz , tel: 728 155 328 Video je pěkná památka.


Dobrý den, budou ve fotogalerii nějaké fotky z vánočního koncertu a z hasičského plesu?


Zdravím,bylo by možné do sekce o zeleni v obci zařadit i strom na hranici katastru Rozseč-Louka.Jde o Douglasku tisolistou,která je domovem v Americe.Podle mého odhadu musí mít min. 100-120let.
Děkuji


Zdravím, možné to určitě je, děkujeme za zajímavý návrh. Až strom vyfotíme, přidáme ho..


Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...