Počet zobrazených článků: 5 (z celkem 10 nalezených)

Web Rozseče v článku Blanenského deníku

Vydal Administrátor 26. 01. 2012, téma Napsali o nás

Blanenský deník vydal článek "Obce se hlásí do Zlatého erbu", ve kterém zmiňuje i naše webové stránky.

V Rozseči slaví. Jejich rodačka má dnes 100 let

Vydal Administrátor 18. 10. 2011, téma Napsali o nás , zdroj: MF DNES, 18. 10. 2011

Přesně před sto lety se narodila paní Božena Musilová z Rozseče nad Kunštátem. Matce 11 dětí, která žije u jedné ze svých tří dcer, odpoledne popřeje starosta i zástupci kraje. „Babička hůř slyší a chodí s hůlkou, ale jak chodila do školy a jak pásli kozy v Kozárově, o tom vypráví, jak by se to stalo včera,“ popsal její zeť Antonín Cvrkal. „Oslavíme to jaksepatří, přípravy trvají už dlouho. Vždyť je to teprve druhý stoletý v Rozseči, navíc po sto letech,“ dodal. Slavit je s kým, i kdyby se nezapojili sousedé, oslavenkyně má 24 vnoučat, 39 pravnoučat a 19 prapravnoučat. (duch)

Rozseč nad Kunštátem v novinách Týden u nás

Vydal Administrátor 24. 01. 2011, téma Napsali o nás

Vydání novin "Týden u nás" ze dne 19. 1. 2011 obsahovalo jednu stránku o naší obci. V příloze Vám přinášíme celou tuto stránku.

Příloha: Obec Rozseč nad Kunštátem v novinách Týden u nás

Otevřeli klubovnu pro mládež a internetové centrum pro občany

Vydal Administrátor 12. 04. 2007, téma Napsali o nás

Mladí lidé z Rozseče mohou část svého volna trávit v nové klubovně, otevřela ji pro ně obec. Takzvaný teen klub se nachází v prvním patře rekonstruovaného Obecního úřadu a funguje již téměř měsíc. V útulné místnosti jsou prozatím k dispozici dva počítače, hi-fi věž, stolní fotbal a deskové hry, mladí si rovněž mohou uvařit čaj nebo kávu.

Celý článek

Volně pobíhajících psů se bojí děti

Vydal Administrátor 12. 04. 2007, téma Napsali o nás

Vyjma nespokojenosti s dosavadním fungováním integrovaného dopravního systému a dilematem, zda chtít či nechtít za humny větrnou elektrárnu, řeší zastupitelé Rozseče problém se psy, kteří bez dozoru svých majitelů volně pobíhají po obci. Podle starosty Miroslava Šikuly je takových tuláků pět až deset a kromě toho, že po nich na ulici zůstávají hromádky, budí strach u malých dětí. "Mohu potvrdit, že na vycházce občas potkáváme i větší osamocené psy, kterých se děti bojí a i my máme nepříjemný pocit. Zatím se však naštěstí nic zlého nestalo," uvedla Květoslava Štěpánková, učitelka mateřské školy.

Celý článek

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...