Počet zobrazených článků: 5 (z celkem 47 nalezených)

Volby do Poslanecké sněmovny

Vydal Administrátor 28. 05. 2010, téma Ostatní

V Česku dnes začaly v 14 hodin volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Hlasovat můžete dnes do 22 hodin, zítra od 8 do 14 hodin. O hlasy voličů se uchází 25 politických stran a hnutí.
 

Volební komise
Volební komise našeho okrsku

Do setmělých ulic vyrazí kostýmované skupiny

Vydal Administrátor 27. 11. 2009, téma Ostatní

Týdeník Zrcadlo Blanenska a Boskovicka vyhlašuje

FOTOGRAFICKOU SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ MIKULÁŠSKOU DRUŽINU 2009.

Posílejte na e-mailovou adresu redakce tecka zrcadlo zavinac centrum tecka cz svoje snímky z letošního 5. prosince. Mikuláše, čerty, anděly, nejlépe celé skupiny. Hodnotí se masky i originalita fotografie. Nejlepší z nich uveřejníme v našem týdeníku a odměníme.

Veselá Vánoce a šťastný nový rok

Vydal Administrátor 23. 12. 2008, téma Ostatní

Radostné a klidné prožití svátků vánočních, naplněných pohodou a štědrostí u rodinného krbu, v novém roce pevné zdraví a mnoho spokojenosti Vám přeje Obecní úřad v Rozseči nad Kunštátem

Vyjádření starosty obce

Vydal Administrátor 18. 10. 2008, téma Ostatní

Vážení občané, v dnešních novinách vyšel článek o naší obci ohledně pálení odpadků a zápachů z komínů. V tomto článku je několikrát citováno mé stanovisko k této problematice.
Musím Vám sdělit, že tyto informace jsem redakci těchto novin nedával, a proto se od nich distancuji. Uvedený článek jsem konzultoval s redakcí deníku a bylo mi sděleno, že uvedené informace poskytl pan David Šebesta. Z tohoto důvodu budu požadovat od těchto novin zdůvodnění, proč k těmto informacím došlo. Doufám, že v dalším vydání bude vše uvedeno do pořádku, a nebude se o naší obci psát, že je to "Ostravsko".

Miroslav Šikula
starosta obce

Doplněno o vyjádření p. Šebesty.

Celý článek

Zahájení voleb do krajského zastupitelstva

Vydal Administrátor 17. 10. 2008, téma Ostatní

Úderem druhé hodiny se otevřela volební místnost pro volby do krajského zastupitelstva.
 

Volby do krajského zastupitelstva Volby do krajského zastupitelstva - okrsková volební komise Volby do krajského zastupitelstva - okrsková volební komise

Celý článek

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...