Počet zobrazených článků: 5 (z celkem 50 nalezených)

Veselá Vánoce a šťastný nový rok

Vydal Administrátor 23. 12. 2008, téma Ostatní

Radostné a klidné prožití svátků vánočních, naplněných pohodou a štědrostí u rodinného krbu, v novém roce pevné zdraví a mnoho spokojenosti Vám přeje Obecní úřad v Rozseči nad Kunštátem

Vyjádření starosty obce

Vydal Administrátor 18. 10. 2008, téma Ostatní

Vážení občané, v dnešních novinách vyšel článek o naší obci ohledně pálení odpadků a zápachů z komínů. V tomto článku je několikrát citováno mé stanovisko k této problematice.
Musím Vám sdělit, že tyto informace jsem redakci těchto novin nedával, a proto se od nich distancuji. Uvedený článek jsem konzultoval s redakcí deníku a bylo mi sděleno, že uvedené informace poskytl pan David Šebesta. Z tohoto důvodu budu požadovat od těchto novin zdůvodnění, proč k těmto informacím došlo. Doufám, že v dalším vydání bude vše uvedeno do pořádku, a nebude se o naší obci psát, že je to "Ostravsko".

Miroslav Šikula
starosta obce

Doplněno o vyjádření p. Šebesty.

Celý článek

Zahájení voleb do krajského zastupitelstva

Vydal Administrátor 17. 10. 2008, téma Ostatní

Úderem druhé hodiny se otevřela volební místnost pro volby do krajského zastupitelstva.
 

Volby do krajského zastupitelstva Volby do krajského zastupitelstva - okrsková volební komise Volby do krajského zastupitelstva - okrsková volební komise

Celý článek

Zápach v centru obce

Vydal Administrátor 09. 09. 2008, téma Ostatní

V naší obcí se velmi často line nepříjemný zápach, který vzniká při spalování odpadků a obalových materiálů v prostoru za obchodem. Proč se tyto odpadky nevyváží na skládku? A proč dochází k poškozování ovzduší a občané jsou nuceni proti své vůli dýchat vznikající škodlivé exhalace?

Autor: Nespokojení občané

Celý článek

Cvičení Létající nosorožec 2008 (Flying Rhino 2008)

Vydal Administrátor 13. 04. 2008, téma Ostatní

Ve dnech 14. dubna – 2. května 2008 se uskuteční v České republice společné cvičení vyčleněných útvarů Společných sil Armády České republiky a Ozbrojených sil Velké Británie pod názvem „Létající nosorožec 2008“.

Celý článek

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...