Počet zobrazených článků: 5 (z celkem 50 nalezených)

WAP stránky Rozseče nad Kunštátem

Vydal Administrátor 23. 03. 2007, téma Ostatní

Dnes byla spuštěna první verze WAP stránek obce Rozseč nad Kunštátem. Stačí do vašeho mobilního WAP prohlížeče zadat adresu stránek www.rozsec.cz/wap . V této verzi naleznete nejnovější články, úřední desku, kontakt na OÚ, úřední hodiny, vedení a zastupitele obce a služby v obci.

Celý článek

Důležité formuláře pro rozhodnutí k nakládání s vodami

Vydal Administrátor 20. 03. 2007, téma Ostatní

Přinášíme Vám důležité formuláře pro rozhodnutí k nakládání s vodami.

Celý článek

Definitivní jízdní řády pro Boskovicko zveřejněny

Vydal Administrátor 26. 02. 2007, téma Ostatní

Definitivní jízdní řády pro IDS JMK, který začne na Boskovicku platit od 4.3., byly zveřejněny. Veškeré jízdní řády pro IDS JMK jsou ke stažení na adrese http://www.idsjmk.cz/linky.aspx.

Novinky na webu

Vydal Administrátor 16. 02. 2007, téma Ostatní

Stránky Rozseče prodělaly v poslední době několik vylepšení. Mezi již zveřejněné patří nová úřední deska, vylepšená sekce Služby, upravené Akce v obci, nová služba Obec odpovídá a odesílání e-mailů přímo ze stránek. Nejnovější vylepšení je nový typ ankety, v které můžou hlasovat pouze obyvatelé Rozseče. Je to z toho důvodu, že otázka se týká přímo obce a jejich občanů,proto je nežádoucí, aby hlasoval kdokoliv cizí. Jak je možné hlasovat v této anketě a další chystané vylepšení webu, mezi které patří např. chat, se dozvíte v další části tohoto článku. Zejména bych poprosil podnikatele a vlastníky firem v Rozseči, aby pokračovaly ve čtení.

Celý článek

Jízdní řády jsou hotové

Vydal Administrátor 10. 02. 2007, téma Ostatní , zdroj: www.boskovicko.cz

Start nového systému hromadné dopravy na Boskovicku se blíží. Už příští týden se na internetových stránkách www.kordis.cz objeví nové jízdní řády, které začnou v rámci Integrovaného dopravního systému (IDS) platit 4. března.

DOPLNĚNÍ (13.2): Jízdní řády jsou již k nahlédnutí na adrese: http://kordis.cz/rozsireni/rozsireni.htm

Nejnovější fotoalbum

Zprávy z regionu

Chyba: nepodařilo se načíst zdroj...